DOPRAVNÁ POLITIKA

POPIS NÁKLADOV NA DOPRAVU

Štandardná doprava:
Objednávky od 0,00 do 59 EUR, poštovné 4 EUR

Doprava Rýchla doprava: poštovné 8 EUR

Bezplatné doručenie pre objednávky nad 60 EUR

A nasledujúce podmienky znáša kupujúci:

1. Ak tarify vznikajú v prijímajúcej krajine, ale tarify platí kupujúci.
2. Z dôvodu omeškania kupujúceho s dodaním alebo nákladovo podmienenej zmeny adresy znáša túto časť nákladov kupujúci.
3. Z dôvodov vlastných kupujúcich v polovici cesty k zrušeniu objednávky alebo vráteniu tovaru, túto časť nákladov znáša kupujúci.

PREČO JE MOJA OBJEDNÁVKA DODÁVANÁ V RÔZNYCH BALENIACH?

Ak máte objednávku viacerých položiek, každá položka môže byť odoslaná z iného medzinárodného skladu, podľa toho, čo je najrýchlejšie. Prípadne, ak je položka populárna a mierne oneskorená, môžeme ju odoslať v rôznych časoch, v rôznych balíkoch, aby sme zabránili tomu, aby bola vaša objednávka pozdržaná a doručená vám čo najskôr!

KEDY DOSTANEM OBJEDNÁVKU?

Objednávky sú odosielané priamo z našich mnohých národných a medzinárodných skladov a urobíme všetko, čo je v ich silách, aby vaša objednávka dorazila čo najrýchlejšie! Vzhľadom na popularitu našich ponúk odhadnite, že objednávka príde do Poľska do 10-20 dní (v závislosti od produktu). Upozorňujeme, že vzhľadom na obrovskú popularitu našich ponúk sú to len odhady a dodávka sa môže oneskoriť z dôvodu nového prepuknutia koronavírusu.

EXISTUJÚ NEJAKÉ CLÁ A DANE?

Ceny zobrazené na našej stránke sú oslobodené od dane v USD, čo znamená, že po prijatí objednávky môžete podliehať zaplateniu ciel a daní. Dovozné dane, clá a súvisiace colné poplatky môžu byť účtované, keď vaša objednávka dosiahne konečné miesto určenia, ktoré určí váš miestny colný úrad. Platba týchto poplatkov a daní je vašou zodpovednosťou a nebudeme ich hradiť. Nezodpovedáme za omeškania spôsobené colným oddelením vo vašej krajine. Bližšie informácie o poplatkoch získate na miestnom colnom úrade.

Kedy dostanem balík po zaplatení?

Dodacia lehota: Po prijatí objednávky vykonáme kontroly kvality a testy, aby sme zabezpečili kvalitu produktu pred odoslaním.
Doba spracovania sa líši podľa produktu a priemerná doba spracovania je približne 1-3 dni;

Koľko stojí poštovné?

Závisí to od produktu pri pokladni a oblasti.

Ako môžem sledovať svoju objednávku?

Po zadaní objednávky vám náš systém pošle e-mail s detailmi objednávky. Objednávku môžete sledovať pomocou čísla sledovania v odkaze na sledovanie.

Užitočná rada:

1. Miestny odosielateľ balíkov zvyčajne doručuje balíky v pracovný deň (pondelok až piatok), aby sa zabezpečilo bezpečné doručenie vášho balíka, preto je najlepšie zvoliť si adresu, na ktorej si môžete balík vyzdvihnúť v pracovný deň. dodacia adresa. Najlepšie je nechať telefón otvorený v predpokladanom čase príchodu, pretože odosielateľ vás môže kontaktovať telefonicky.

2. Zásielková služba, ktorú sme použili, musí mať podpis zákazníka, aby mohla byť doručená úspešne. Uistite sa preto vy alebo vaša poverená osoba na dodacej adrese. Ak sme doručili na vašu dodaciu adresu a máme súbor s podpisom, nezodpovedáme za stratené alebo odcudzené balíky.

V súvislosti s ochorením Covid-19 bude doručenie trochu oneskorené.