VRÁTENIE VÝMENA

ZÁSADY VRÁTENIA
Vaša spokojnosť je naším cieľom. Ak nie ste spokojní s nákupom, kontaktujte nás najskôr e-mailom.

Užitočný tip:

1. Pre vaše pohodlie vám odporúčame posielať balíky späť pomocou paušálnej sadzby USPS so sledovacím číslom, pretože nezodpovedáme za stratené alebo ukradnuté balíky. Bez potvrdenia o prijatí a doručení úverový rámec nevystavíme. Budete zodpovední za zaplatenie prepravných nákladov na vrátenie položiek a prepravné náklady musia byť uhradené vopred.

2. Vrátené položky musia byť nenosené a neprané, neostrihané a neštýlové (bez mejkapu, deodorantu alebo opotrebovaných škvŕn) s priloženými darčekmi a obalom produktu. Chybné produkty je potrebné nahlásiť e-mailom do 14 dní od prijatia. Ak nebude predložená, pôžičku neposkytneme. Ak sa domnievate, že ste dostali nesprávnu položku, kontaktujte nás do 14 dní od jej prijatia. Nahlasovací email: service.center.1@outlook.com .

3. Zákazníkom budú náklady na dopravu účtované maximálne raz (vrátane vrátenia tovaru); Spotrebiteľovi nebude účtovaný poplatok za opätovné naskladnenie za vrátenie produktu. Ak je vrátenie spôsobené problémom kupujúceho. Neposkytujeme spätné prepravné štítky. Za objednávky odmietnuté zákazníkom pri doručení alebo vrátené z dôvodu adresy „Nedoručiť“ sa bude účtovať poplatok za opätovné naskladnenie. Po doručení nie je neoprávnené odmietnutie povolené a náklady na neoprávnené odmietnutie / vrátenie peňazí znáša kupujúci.

Návrat:

1. Ak je vrátenie spôsobené našimi problémami (ako sú: nesprávne produkty, problém s kvalitou produktu), poskytneme vám plnú náhradu;

2. Ak je vrátenie spôsobené problémami kupujúceho (napríklad: nepáči sa mi/chcem, objednávam nesprávny produkt/veľkosť), odstránime z vášho vrátenia 20 USD ako stratený poplatok za prepravu a manipuláciu a musíte nás kontaktovať pre vrátenie peňazí do jedného mesiaca od prijatia.

3. Po prijatí a kontrole vášho vráteného tovaru vám pošleme e-mail s upozornením, že sme dostali vašu vrátenú položku. O schválení alebo zamietnutí vášho vrátenia vás budeme tiež informovať. V prípade schválenia bude vaša refundácia spracovaná a kredit bude automaticky pripísaný na vašu kreditnú kartu alebo pôvodný spôsob platby do určitého počtu dní. Ak pôvodnú kartu už nepoužívate, kontaktujte nás vopred.

4. Ak máte nejaké problémy s objednávkou / produktmi / platbou, kontaktujte nás najskôr. Ak vrátite produkty bez toho, aby ste nás kontaktovali, alebo ak nie je dôvod na námietky, neposkytneme vrátenie peňazí a podáme reklamáciu podľa pravidiel.

Zrušenie a výmena:

Objednávku/položku môžete zrušiť do 2 hodín prostredníctvom e-mailu nášho zákazníckeho servisu ( service.center.1@outlook.com ). Viac ako 2 hodiny si nemôžeme byť istí, či to bude úspešné.

Ak chcete zmeniť objednávku pred odoslaním, bude vám účtovaný poplatok 5 USD; Keď bude vaša objednávka odoslaná, nebudeme ju môcť zmeniť/zrušiť.

Po odoslaní objednávky, ak ju chcete vymeniť za rovnakú položku, pošlite nám e-mail na adresu service.center.1@outlook.com a získajte informácie o vrátení peňazí.

Práva na vrátenie vyhradené :

Vyhradzujeme si právo kedykoľvek definovať a obmedziť, odmietnuť a/alebo odmietnuť vrátenie zákazníka z dôvodu:

1. História nepravidelných alebo nadmerných návratov;

2. Nepravidelná alebo nadmerná história vrátenia použitých, zmenených, vypraných, poškodených alebo chýbajúcich položiek; alebo

3. Potenciálna podvodná alebo trestná činnosť.

Neplatné produkty zaslané k nám budú po prijatí odmietnuté.

Nadmerné vrátenie: Náš tím na ochranu zákazníkov sa zaoberá aj situáciami, keď história vrátenia zákazníkov môže naznačovať podvodnú činnosť. V takýchto prípadoch vás bude kontaktovať tím ochrany zákazníkov, aby prediskutoval situáciu a spolupracoval s vami na vyriešení problému alebo na určení, či budeme musieť v budúcnosti odmietnuť poskytovanie služieb. Aj keď nikdy nechceme odmietnuť zákazníka, musíme zaistiť bezpečnosť, blaho a pohodlie všetkých zákazníkov na celom svete.